Tipy na supiš dárky pro holky, (který potěsí víc než CD Holki)

Pro upřesnění tohle není, ač by to bylo dost chytrý, návod pro Tomáše, čím mě má potěšit. Ten ho totiž ani nepotřebuje, protože mi vždy kupuje nejlepší dárky pod sluncem. Abychom ho zase nepřecenili, je nutné dodat, že má zdárné pomocnice. Díky Naty a Báro (za 99% skvělejch dárku, co jsem kdy dostala.)

Ne sranda. I Tomáš se osvědčil jako skvělej vybírač dárků. Jeden z dárků, co mě potěšil snad úplně nejvíc, byl froté župan. Život bych rozdělila na dobu než začnete používat froté župan a po. Proč mají proboha všude jen ty plyšový župany, co se tvářej mile, ale když si je oblíknete na mokrou pokožku, tak chcete umřít? Ten župan mě potěšil za prvé z důvodu, že prostě nesnášim ručníky. Člověk vyleze z vany suší si třeba nohy, mrznou mu mokrý záda nebo naopak. No prostě katastrofa. Kterou může zachránit jen župan z ručníkovýho materiálu. A za druhé a to je nejvíc, z důvodu, že mě Tomáš, což je velmi výjimečná situace, vnímal, když sem nadávala na ručníky. Takže nejde jen o materiální věc, ale o to, že naslouchal mým nadávkám a chtěl mi udělat radost. (Anebo se už nemohl dívat na to, jak jsem po léta hledání nového froté županu, používala ten totálně roztrhanej po babičce, kterýmu jsme přezdívali děda Vševěda. Ale že jsou ty Vánoce držme se prvního scénáře.)

Oslí můstek – tady jsem sestavila seznam věcí, které by mohly všem kamarádům, co se mě ptáte na radu na dárek pro svoji girl, třeba trochu pomoct.  

Jo a když na názvy těch věcí kliknete přesměruje vás to tam, kde je koupíte. Jen můj blog neumí graficky odlišit odkazy od neodkazů. A zkuste mi někdo říct, že chyba je vždy mezi monitorem a židlí. Blog to neumí. Ne já.

Pro eko ženy, který ještě nejsou úplně pralesní

Frusack – nejenže se vyhnete děsný situaci,  kdy vám ty rozpečený housky z Alboše navlhnou, když je dáte do JEDNORÁZOVÉHO 🙈 mikrotenového sáčku, ale ještě budete bio, eko, kompostující superžena. A navíc je to český a podporovat lokální věci se teď nosí.

Bez obalu s Kitchenetteshop – kdo pije z plastových brček, jí z plastových nádob nebo pije z plastovýho hrníčku dělá asi takový přečin jako když Voldy pil krev jednorožce. Boží řešení here.

Kanken aneb hlavně originálně. Uznávám, že tenhle batoh má už každej, ale to má důvod. Harryho taky četl každej, protože byl prostě dobrej. Přísahám, že jsem nikdy neměla pohodlnější batoh než tenhle. A každej, kdo mě zná, takže vlastně každej, kdo tohle čte, ví, že přísahy beru sakra vážně. Re-kanken je navíc vyrobenej z 11 plastovejch lahví. A je z 95% recyklovatelnej. Jak můžete zrecyklovat 95% batohu nemám tušení, ale zní to dobře. Pokud už tvoje holka Kanken má, tak tutově ocení i příslušenství k němu. 

Pro čtenářky se smyslem pro humor

Slovní hříšky pobavěj snad každou a ještě maj dokonale minimalistickej design.

U Terapie sdílením je ten smysl pro humor opravdu důležitej. Jde totiž o vtipné rozchodové věty sdílené přes sociální sítě, takže se to k Vánocům vlastně vůbec nehodí, ale já to miluju. Když jí vysvětlíte, že to není náznak, že se s ní chcete rozejít, tak to bude v pohodě. Pokud teda není vztahovačná kráva.

Tímhle Slaďákem případně vyžehlíte faux-pas s knížkou s rozchodovýma větama. Je plná cute ilustrací z partnerskýho života. Prostě fakt slaďák!

Pro Insta holky

Aby byl pěknej feed musí být pěknej i interiér. To zaručí Zahrada na niti, která má božský rostlinky, který zatím nechcíply ani mně. A to mi dřív uschly i kaktusy. Což není vtip, jako když řeknete „Ta připálí i vodu na čaj“. Ale tvrdá realita.

Jestli někoho nepotěší magnet lenochoda, tak věšim mojí dlouhodobou kariéru blogerky na hřebík. S tím na mě nechoďte, že by se to někomu nelíbilo. Stejně tak supiš je tabule, kam můžete napsat nějakej osobní vzkázek a hned to bude vypadat, že jste se nad tim dárkem zamysleli. No a žárovky? Kdo z vás nebyl v poslední době v kavárně, kde nebyly žárovky, ať hodí iphonem. Všechno najdete v Butlers

Instaaaax. Vracíme se k deskám, ruční výrobě i vyvolaným fotografiím. A je to žůžo labůžo. Pokud jste se nerozhodli studovat medicínu nebo žurnalistiku, tak si k němu můžete dovolit dokoupit i nějakou pěknou tabuli, na kterou se fotky budou věšet. Třeba tuhle na Zootu. 

Vtipný blbinky, kterým doplníte praktickej dárek

Protože vysavač, varná konvice a mop, ke kterému dostanete NE jednu, NE dvě ale rovnou TŘI věci zdarma, který vůbec nechcete, ale jako správný Čechy vás to zláká, jsou sice potřebný, ale od svýho kluka chceme vždycky dostat ještě něco osobního.

Protivný sprostý hrnky, jsou totálně nejlepší věc, která vám zlepší ráno. Dokonce i to pondělní. 

Na Zootu taky umí být vtipní. A to neříkám jen proto, že tam pracuje moje nej kámojda. 

Nebo můžete natisknout vlastní tričko s nějakým vaším inside jokem. Moje babička by si třeba kdysi mohla natisknout trička s nápisy Eva a Adam. I když se její přítel vůbec Adam nejmenoval, jen mu tak říkala, protože se jí líbilo být jako Eva a Adam. 

No a pak, že holkám je těžký vybírat dárky! Spíš poraďte, co klukům???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *