Když si založila blog už i moje babička, tak jsem si řekla, nebuď včerejší, NO TAK KLÁRO a založ si ho taky. Jeho název je, jak si asi všimli i ti méně bystřejší, inspirován písničkou od Chinasek, která mě provází celým životem. Už na základce mi kluci ze srandy zpívali:

„Kláro, jak to s tebou vypadá
od půl devátý do osmi ráno.
Co nám brání bejt spolu jenom ty a já…“

-No to, že mi zpívaš tuhle písničku!  Nesnášela jsem ji.

Taky jsem celý život dost neschopná. Notorická rozlejvačka všeho. Něčím se polejvám asi tak od půl devátý ráno do osmi ráno. Povedlo se mi dokonce převrhnout skleničku a polít celou komisi i při maturitě. Takže nešťastný „No tak, KLÁROOOO!“ slýchám pokaždé, když se setkám se sklenicí  plnou čehokoliv.

Klára se zpívala i na vejšce. To už jsem ji měla ráda. Při procházkách noční Prahou se zjistilo, že její slova zná prostě každej. #hitovka90’sdeti

Takže tak.

A proč „Další kráva, co má blog“? Tak především proto, že se neberu příliš vážně. A když jsem projížděla blogy pro inspiraci, mnohem víc mě zaujal cestovatelský web Vsechnyřitěsvěta.cz, než něco ve stylu Travelingforlife.cz. Novinařinu jsem vystudovala, psaním se živím, tak proč se tím nezabývat i ve volném čase? Pořád mě ještě neomrzelo. 

A taky protože si děti často pletly Klára, Krála, Kráva … Což mi vadilo míň než ta písnička. Děda bydlel ve Švýcarsku a kráva je tak jedno z mých nejoblíbenějších zvířat.