MOJE BOHÉMSKÁ BABIČKA ♥

Moje babička je boží. 

Je jí 83 a vede si vlastní blog – Babička bloguje. Je psaný vybranějším stylem než 90% blogů v Čechách včetně toho mého. A je tak cool, že jsme ho chtěli nazvat Babitchka bloguje. Tak říká babče bratranec, žijící v USA. Ale upustili jsme od toho, protože babička chce svůj blog přihlásit do Magnesie Litery (beze srandy).

Vím, že to, že je jeho babička boží, si myslí každej. A taky je to pravda. Ale stejný názor o tý mojí sdílí spoustu dalších lidí. Třeba i hasiči, kteří přijeli hasit les, kterej babička zapálila, když si chtěla opéct buřta. „Ta jiskra nějako přeskočila no.“ Přijelo 6 hasičských aut, mohli se přetrhnout a babička jim v průběhu hašení nabízela svoje knihy. Když přijel soused, kterému shořela půlka parcely jako první mu řekla: „Je to dobrý, nebudete muset hrabat listí!“

Babička od mládí trpí nadváhou. Přesto vždycky byla nudistka. A stále je…. To těšilo především bratrance, který s ní trávil v pubertě letní prázdniny v Čechách u rybníka. Teď to těší především Tomáše, od kterého si přeje doprovodit ke břehu jezera. Ale ten je potom, co nám nabídla porno na VHS, tak nějak zvyklý.

I přes to, že mi sem tam napíše panickou zprávu: „ZTRATIL SE MI CHAT HELP!!!“, má Facebook i Instragram.

Dříve měla chalupu v Krasoňově, kam jsem si vždycky mohla přivést kolik kamarádu jsem jen chtěla. Probírala s nimi především sex. Všem se tam ale vždy líbilo a to navzdory tomu, že „Klári zamkni“ znamenalo dát před hlavní dveře velkej balvan. Zámek neměly, ale nikdo nás nikdy nevykradl. Možná proto, že nejcennější věcí uvnitř byl notebook značky Notebook, který by ty dveře udržel spolehlivěji než balvan.

Většinou si nezamyká ani auto. Taky ho nikdo nikdy nevykradl. To zase možná proto že nějakej ten pátek, kdy jí upadlo zpětné zrcátko, tam místo něj nalepila kosmetické. Když ji zastaví policajti volá: „Jsem vinna, chopte se mě!“ a oni se po týhle větě rychle klidí. 

Na konci měsíce většinou nevyjde s důchodem, pravděpodobně proto, že si objednává dovoz kyblíků z KFC a sem tam zapálí nějakou parcelu. Ale co na to můžu říct babičce? Milovaný babičce, která v dětství, když jsem měla novej outfit běžela do sekáče. Tam nakoupila podobný látky a ten stejnej look vytvořila mýmu nejlmilejšímu plyšákovi Bíšanovi. #matching

1 Comment

  1. Nejlepsi clanek ever. Babitchka!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *