Indie – den #1

Rodičové (nebo spíš mami, táta furt neví, k čemu má to Safari v telefonu) žiju.

Kamarád ztratil v letadle pas a jelikož jsme jeli nízkonádkladovkou, která vydělává na tom, že je minimální čas na zemi, nepustili ho tam pas najít. Prý to prohledali a není tam. Letadlo letělo dál… Bez pasu ho nepustili z letiště a nás nekompromisně vyhnali ať jdeme řešit víza jinak to nestihnem a nepustí ani nás.

Celou noc to vypadalo, že bude muset zpět do Prahy. Ráno se stal zázrak, pas poslali a už ho máme v Indii.

„Žijeme a pasy máme!“

Co se čistoty týče není to v Gokarně o nic horší než soustředění v Bakově – takže pohoda. To, že si musíte na nové pachy minimálně 3 dny zvykat, nám přijde jako přehnané tvrzení. Zatím.

Bydlíme v Coconut tree resort, jelikož máme zatím o jednoho člena méně, tak spíme v pokoji 3×3 metry ve třech. Což je ale furt lepší než ten Bakov, kde to bylo ve 4. Je tu nejmilejší personál na světě.

Jídlo je perfektní. Nemáme sice tušení, co si objednáváme (anglicky tu umí asi tak, že když jsme se zeptali, kdy přinesou naše mohito, popsali nám cestu do míst, kde si koupit trávu – chvíli sme se divili, proč bychom si měli pro mohito chodi pod kopec…), ale to je na tom to krásné. A zatím to vždy byla mňamka. Většinou tak za 50 kč.

Dali jsme si i led a Smectu netřeba. Zatím.

Na Kudle beach byly velké vlny, takže na koupání nic extra a tak radši soutěžíme, koho z nás požádá víc lidí o fotku. #blondýnyablondýnvindii

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *