8 věcí, které by neměly existovat

Za prvé:  osmičky.

Tím myslím ty zuby. Osmičky, jako ty čísla, jsou supiš. Který jiný číslo, když položíš, tak z něj máš nekonečno?

No každopádně evoluce osmičky podle mýho odbornýho názoru úplně nezvládla. Z opic se vyvinul člověk. (Dobře, když si vzpomenu na našeho profesora sémiotiky, tak to není zas takovej posun.) Příroda bez problému pochopila, že lidi budou potřebovat uchopovat víc věcí než opice a tak máme palec v opozici. Příroda taky pochopila, že když nechodíme po 4, tak nepotřebujeme ocasem zajišťovat lepší rovnováhu, a tak nemáme ocas.  Ale to, že nám jsou osmičky už 12 tisíc let, kdy jsme začali jíst měkčí potravu k ničemu, to přírodě nedojde? Nebo k ničemu. Kéž by! Jsou jenom na obtíž. Najděte mi člověka, kterej vám řekne o osmičkách něco pozitivního. Takových lidí je asi tolik jako těch, kterým sluší Crocsy na podpatku. Nula.

Za druhé: Karlák

To, že někam přijdu a čekám 4 hodiny v zimě a smradu na to, až mi doktor pomůže, to beru. Ale to, že někde čekám 4 hodiny v zimě smradu, aby lidi, co přišli o dvě hodiny později, šli na řadu dřív než já, to už beru trochu míň. A to, že někam přijdu a čekám 4 hodiny v zimě a smradu na to, že mi doktor řekne, že je to ležatý a to se na tomhle oddělení netrhá (což mi vůbec nemohli říct po rentgenu), to už beru ještě míň. A to, že někam přijdu a čekám 4 hodiny v zimě a smradu jen na to, aby mě doktor objednal do kachlíkarny, kde mě pak seřvou za to, že mě objednal, to už neberu vůbec.

O pár dní později kachlíkarna (Pro ty, kterým není 100: Karlovo náměstí 32, hnusná budova, která má místo omítky kachlíky) :

Dobrý den, já jsem objednaná dnes na trhaní osmičky.

ŽÁDANKU!

Tu jsem nedostala. 

NENI MOŽNÝ!

No opravdu. Čekala jsem čtyři hodiny…

TO JE TADY BĚŽNÁ PRAXE, NO.

No kdybyste mě nechala domluvit, tak vám řeknu, že jsem čekala čtyři hodiny (v zimě a smradu), aby mi pak doktor Mašek řekl, že mi to dnes nevytrhne, ať se jdu objednat. A já mu řekla, že čekám čtyři hodiny a že už nikam jinam, kde budu čekat další čtyři hodiny, nejdu. A on řekl, že to je docela na nic čekat čtyři hodiny na nic a zavolal sem k vám a objednal mě. Řekl mi jen: „Přijďte 26.10. na kachlíkárnu v 11:00.“

AHA, TO STE MĚLA ŘÍCT ROVNOU, TO JSTE ŽÁDANKU NEMOHLA DOSTAT NO. 

…. 

MAŠKA NEZNÁM, TO BUDE STÁŽISTA. TAKOVÝHLE POSTUPY.

(Bylo mu asi tak 60, ale už jsem neměla sílu se se sestrou přít.)

Za třetí: Lidi, kteří vedle vás jedí tuhou stravu v době, kdy máte vytrženou osmičku.

Za čtvrtý: Muset se objednat na trhání druhý osmičky v době, kdy máte nezahojenou dáseň po vytržení první osmičky. (Nevím, proč někdo vyráběl mučící nástroje, když stačilo vytrhnout jednu osmičku a nutit pak daného člověka, aby se dobrovolně přihlásil i k vytržení druhý.)

Za pátý: Telefon, co se prostě pokaždý, když chcete něco vyfotit, když máte vytrženou osmičku, přepne na selfie kameru. (O tom, že bod pět je vážně relevantní se přesvědčíte na konci příspěvku)

Za šestý: Babička, která je přesvědčená, že vyhraje milion a půl za svůj scénář, ale potřebuje po vás, abyste ho tam donesli, když máte vytrhnutou osmičku. 

Za sedmý: Kdokoliv, kdo na vás mluví, když máte vytrženou osmičku a chce abyste na něj mluvila zpátky. 

Za osmý: Nic moc mě už nenapadá, ale bylo by trapný, kdyby tenhle seznam měl jiný počet bodů takže třeba lidi co vám kupujou plyšovou dýni a připadaj si hrozně vtipný s větou: „Alespoň někdo má větší tváře než ty.“ HA HA.

Jo a kdo by vůbec neměl existovat, jsou lidi, co co vám kupujou plyšovou dýni a připadaj si hrozně vtipný s větou: „Alespoň někdo má větší tváře než ty.“ HA HA. A ještě ke všemu nemaj pravdu, protože co byste vy dali za to mít mini tvářičky jako ta dýně. 

Jo a kdo by vůbec vůbec by neměli existovat jsou lidi, kterým vytrhnou 4 osmičky naráz a vůbec to na nich není poznat. Jo i tací jsou!

A jestli někdo tuhle znechucenou stížnost člověka, kterýho už týden bolí pravá půlka hlavy, dočetl až sem, tak tady je malá odměna. To na mě zrovna Hermiona použila takovýto kouzlo jako na Harryho v posledním díle, když je chytili lapkové. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *